Get Adobe Flash player

Partnerzy

logopowiat

STAROSTWO POWIATOWE


 

funflog

aaabbb

NABÓR NA WEBINARIUM

TECHNOLOGIA INFORMACYJNO KOMUNIKACYJNA

DLA MAŁOPOLSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego realizująca zadanie publiczne pod tytułem: 
„Kreator Jakości Trzeciego Sektora”
 ogłasza rekrutację organizacji pozarządowych na „podwieczorkowe” webinarium, które odbędzie się w dn. 08.12.2023 r. w godzinach 12.30-15:30.

Zgłoszenia na webinarium przyjmowane będą do 08.12.2023 r.

Webinarium ABC III sektora będzie poświęcone Technologii Informacyjno Komunikacyjnej dla NGOs, gościem specjalnym spotkania będzie: p. Marcin Mechla

*W przypadku, jeśli Państwo są już zapisani do Projektu, prosimy o uzupełnienie tylko „Formularza wniosku dla każdego kolejnego wsparcia w ramach zadnia KJT”, który znajduje się na stronie https://tcoptarnow.pl/index.php/formy-wsparcia-2w zakładce „Rekrutacja” a następnie wysłanie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla organizacji, które nie są zapisane do Projektu, oprócz „Formularza wniosku dla każdego kolejnego wsparcia w ramach zadnia KJT” wymagane jest uzupełnienie formularza on-line w celu zapisu do Projektu, który znajdziecie Państwo w linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevUy3ABovlBrOSDHXrZR3GExVM-sqzX1OjYGXADY1pvm22aw/viewform?usp=pp_url

*Do rekrutacji online wymagane jest posiadanie adresu e-mail na poczcie g-mail

Do webinarium przyjmowane będą wszystkie osoby (pracownicy, wolontariusze, członkowie ) z NGO według kolejności zgłoszeń.

KONTAKT: ul. Krakowska 13, 33-100 Tarnów, II piętro, tel. 14 307 01 31,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

Kontakt


Biuro Tarnowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Krakowska 13

(II piętro)
33-100 Tarnów

Pn-pt: 8:00 – 16:00

Tel. 14 307 01 31
Tel. 510-964-648

Biuro projektu